STANDART ODA

Baia Bursa Hotel’de standardımız konforunuzdur. Temiz ve rahat odalarımız, konaklamanızı daha güzel hale getirmek için ince şekilde düşünülmüş olanaklara sahiptir. Odalarımız size evinizi aratmazken; iş seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız son teknoloji ile de donatılmıştır. Odalarımızda misafirlerimizin memnuniyetinin en üst seviyede olması için tüm detaylar düşünülmüştür. Minimal ve estetik tasarımıyla şıklığın da rahat olabileceğini görecek, iş veya tatil, ne sebep olursa olsun, iyi ki geldim diyeceksiniz.

42’’ LG interaktif LED TV, dinlenme koltuğu, çalışma masası, direkt telefon, mini-bar, özel kasa, kablosuz internet erişimi, uydu kanalları, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ücretsiz çay-kahve yapma imkânı, duş, bornoz, duş telefonu, saç kurutma makinası ve otomatik yangın algılama sistemi mevcuttur.


EXECUTIVE SÜİT

İç içe geçmiş iki oda (yatak ve dinlenme) ve aralarındaki birleştirici kapı ile tasarlanmış executive süitlerimiz; teknoloji, rahatlık ve konforun uyumlu birlikteliğini yaşamak isteyen misafirlerimizi için idealdir. Tasarımında sadelik ve fonksiyonellik hedeflenmiştir. Bırakın günlük yaşamın detayları bizi zorlasın, nasıl olsa odanıza döner dönmez her şeyi unutacaksınız. Beklentilerinizin ötesinde dinlendirici bir konaklama vaat ediyoruz.

Her iki odada da 42’’ LG interaktif LED TV, dinlenme alanı, çalışma masası, direkt telefon, mini-bar, özel kasa, kablosuz internet erişimi, uydu kanalları, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ücretsiz çay-kahve yapma imkânı, dilsiz uşak, küvet, bornoz, banyo telefonu, saç kurutma makinası ve otomatik yangın algılama sistemi mevcuttur.

EXECUTIVE ROOM

Executive odalarımızda rahatınız küçük detaylarda saklı. Kendinizi evinizde gibi hissederken; günden artan işlerinize de konforla göz atmanız için odalarımızı en son teknoloji ile donattık. Minimal, ferah ve estetik tasarımıyla şıklık ve rahatlık ötesinde, Bursa’dan başarılarla ve mutlu anılarla ayrılacaksınız.

42’’ LG interaktif LED TV, dinlenme koltuğu, çalışma masası, direkt telefon, mini-bar, özel kasa, kablosuz internet erişimi, uydu kanalları, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ücretsiz çay-kahve yapma imkânı, dilsiz uşak, küvet, bornoz, banyo telefonu, saç kurutma makinası ve otomatik yangın algılama sistemi mevcuttur.


JUNIOR SÜİT

Junior süitlerimiz ayrıcalık ve rahatlık sentezinde çok tercih edilen süit alternatifimizdir.

Baia adına ve misafirlerimize yakışan çizgisi ile dikkat çeker ve en son teknoloji ile donatılmış, dinlenme ve çalışma alanları eşit önem verilerek tasarlanmıştır. Junior süitlerimizde yine minimal ve estetik tasarımlarıyla şıklığın da rahat olabileceğini hissedecek, bu keyfi her zaman sürmek isteyeceksiniz.

42’’ LG 360 derece dönebilen, interaktif LED TV, dinlenme alanı, çalışma masası, direkt telefon, mini-bar, özel kasa, kablosuz internet erişimi, uydu kanalları, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ücretsiz çay-kahve yapma imkanı, dilsiz uşak, jakuzi, bornoz, duş, duş telefonu, saç kurutma makinası, ve otomatik yangın algılama sistemi mevcuttur.